Cześć i czołem! XGP.pl to…

Cześć i czołem!

XGP.pl to największy polski portal o usłudze Xbox Game Pass. Regularnie publikujemy newsy, artykuły, poradniki i tak dalej. Wszystkich fanów Game Passa zapraszamy do odwiedzania naszej strony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przechodząc jednak do konkretów: mamy dla was kolejne #rozdajo. Do wygrania 3 miesiące abonamentu Xbox Game Pass na PC – mimo że to subskrypcja dla komputerów, to bez problemu możecie ją przekonwertować na Ultimate (dla PC, konsol i chmury), choć oczywiście nie w stosunku 1 do 1.

Aby wziąć udział w rozdajo należy wykonać dwie czynności (będziemy weryfikować): ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1. Zaplusować ten wpis
2. Wykopać nasz artykuł o 10 grach z najlepszą fabułą w Xbox Game Pass: https://www.wykop.pl/link/6146607/10-gier-w-xbox-game-pass-z-najlepsza-fabula/ – byłoby fajnie w końcu znaleźć się na głównej Wykopu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zwycięzcę wybierzemy za pomocą #mirkolos jutro o 22:00. Powodzenia!

PS. jeśli chcecie kupić tani Xbox Game Pass Ultimate, to polecamy skorzystać z naszego poradnika: https://xgp.pl/poradniki/tani-xbox-game-pass-ultimate-promocja-nowi-aktualni-uzytkownicy/ – mamy dodatkowe 10% rabatu do sklepu Eneba ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#xgppl #xboxgamepass #gamepass #xbox #xboxseriesx #xboxseriess #xboxone #gry #gaming #pcmasterrace #grypc #microsoft #konsole #xboxseries #grykomputerowe #gamepassultimate