Cześć Wykopowicze! XGP.pl to…

Cześć Wykopowicze!

XGP.pl to polski portal o usłudze Xbox Game Pass. Piszemy o wszystkim, co z nią związane – publikujemy m.in. newsy, poradniki, ciekawe promocje i obszerne artykuły (np. ostatnio wrzuciliśmy zestawienie 8 najlepszych horrorów z XGP).

Nasze pierwsze #rozdajo cieszyło się całkiem sporym zainteresowaniem, dlatego nie pozostaje nam nic innego, jak zorganizować kolejne ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tym razem rozdajemy abonament Xbox Game Pass Ultimate, który można aktywować zarówno na PC-tach, jak i konsolach. Aby wziąć udział w rozdajo, wystarczy zaplusować ten wpis. Niemniej jednak możecie też dać nam lajka na FB, dołączyć do naszej grupy na FB lub zaobserwować nasz profil na Twitterze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wygrywają aż 3 osoby. Nagrody za poszczególne miejsca wyglądają tak:

1 miejsce: 10 x 7 dni Xbox Game Pass Ultimate (łącznie 70 dni subskrypcji)
2 miejsce: 5 x 7 dni Xbox Game Pass Ultimate (łącznie 35 dni subskrypcji)
3 miejsce: 3 x 7 dni Xbox Game Pass Ultimate (łącznie 21 dni subskrypcji)

PS. Jeśli nie uda wam się wygrać, to zawsze możecie kupić sobie Game Passa Ultimate niemal 80% taniej dzięki naszemu poradnikowi: https://xgp.pl/xgpu – pokazaliśmy tam m.in. sposób na zakup 7-dniowych kodów, które rozdajemy w tym rozdajo (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Zwycięzców wyłonimy przez #mirkolos jutro (13.05) o 21:37.

#xgppl #xboxgamepass #gamepass #xbox #xboxseriesx #xboxseriess #xboxone #gry #gaming #pcmasterrace #grypc #microsoft #taniegranie #eaplay #konsole #xboxseries #grykomputerowe #gryzadarmo #darmowegry #gamepassultimate