Do premiery #xboxseriesx…

Do premiery #xboxseriesx jeszcze miesiąc. Nie wiem czy wiecie czy nie, ale jest fajny myk na „zaoszczędzenie” dobrych paru złotych na Xbox Games Pass Ultimate.

Zakładając, że nie chcecie się bawić w kody po parę zł z Allegro, zakładanie jakichś dodatkowych kont itd. czy generalnie jakieś szemrane biznesy a po prostu macie w założeniu, że i tak będziecie płacić abonament 54,99 zł miesięcznie to może się zainteresujecie.

Myk polega na tym, że jeśli NIE korzystaliście nigdy z XBOX Live Gold:

1. Zakładacie sobie zwykłe konto Microsoft na ich stronie.
2. Kupujecie na jakiejś zachodnie stronce 3xXbox Live Gold każdy po 12 miesięcy (ja kupiłem wersję na Brazylię i wyszło mnie około 140 zł za jedną kartę doładowującą na 12 miesięcy). W PL ceny w granicach 180-250.
3. Wklepujecie te trzy kody które otrzymacie na koncie Microsoft – tylko na ten moment musiałem być połączony z IP z Brazylii – praktycznie każdy VPN Wam to ogarnie. Potem VPN jest do niczego nie potrzebny.

UWAGA: W tym momencie macie usługę Xbox Live Gold przedłużoną na 36 miesięcy (3×12 miesięcy).

4. Wchodzicie na stronę główną Xbox Game Pass Ultimate i wykupujecie w promocyjnej cenie 4zł subskrypcję usługi Xbox Game Pass Ultimate na jeden miesiąc.
***5. Microsoft PRZEKONWERTUJE Wam czas subskrypcji Xbox Live Gold na Xbox Game Pass Ultimate w stosunku 1:1 czyli 12 miesięcy Gold’a na 12 miesięcy Game Pass’a – i dopiero po 3 latach pierwszy raz pobierze Wam z konta 54,99 zł za kolejny miesiąc.

Reasumując: Gdybyście normalnie przez 36 miesięcy płacili po 54,99zł za subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate wyszłoby to Was 1979,64 zł.

Sposobem powyżej, przynajmniej mnie to wyszło jakieś 430 zł.

Spokój z grami praktycznie na 3 lata – jak i z graniem online.

========================================================

*** Jeśli macie już konto Xbox Live Gold to konwersja na Xbox Game Pass Ultimate wynosi 4 miesiące Xbox Game Pass Ultimate za każde 12 miesięcy Xbox Live Gold.

#konsole #xbox #xboxone #xboxseriesx #informatyka #gry #januszebiznesu