Goście przełożyli skończona…

Goście przełożyli skończona grę której wytłoczone płyty dawno leżą w pudełkach gdzieś na magazynach. Jakby tego było mało ze względu na nową datę premiery gra nie będzie uwzględniana w plebiscycie „Game of the year”.
Gracze anulują preordery bo ente opóźnienie napawa pesymizmem co do jakości produkcji. Zastanówcie się, przełożylibyście premierę swojego produktu, tworzonego od 7 lat, przekładanego już 3 razy tylko dlatego że jest kilka małych bugów? Ludzie będą teraz oczekiwać produktu idealnego a dostaną „tylko” dobrą grę. To nie obraz DaVinciego, odbiorcy to raczej dzieciaki, aż tak nie docenią.
Kolejną sprawą budzącą wątpliwość jest sens jakiegokolwiek zakupu tej produkcji przy terminie grudniowym. Na pewno wielu poczeka na początek nowego roku żeby to ograć na konsolach nowej generacji – czy Redzi maja tyle hajsu w zapasie żeby czekać do nowego roku? Z tego co mi wiadomo o nowej konsoli przodującej w europie marki Sony ni widu, ni słychu i nie zapowiada się na większe zmiany, wczoraj jedna z sieci elektro-marketów z twarzą Zenka Martyniuka poinformowała swoich klientów ze konsol nie otrzymają bo przewidywania dostawy był przeszacowane o 80%, jeśli nic w tej materii się nie zmieni CDPR może zapomnieć o fali nowych klientów na boże narodzenie.
Żaden ze mnie analityk, patrze na to z perspektywy gracza, klienta.

#cyberpunk2077

pokaż spoiler #ps4 #ps5 #xboxone #xbox #xboxseriesx #gry #konsole #pcmasterrace