W kontekście tego wpisu od…

W kontekście tego wpisu od @Beeercik:
https://www.wykop.pl/wpis/56212493/gra-wchodzi-do-game-passa-soniarz-xbox/

Niedawno idealnie całą tę sytuację podsumował @MisPluszowyZWadaWymowy (nie jestem w stanie zalinkować do oryginalnego komentarza, bo wpis usunięty):
„chodzi o tą śmieszną nadwrażliwość, że teraz już nagle nie można skrytykować tej gry bo jak skrytykujesz to jesteś fanboy ps. Na każdą negatywną opinię fani klocka od razu reagują jakby ich poważnie skrzywdziła.”
To nie jest tak, że „Soniarzom” nie podoba się gra, bo trafiła do GamePassa. W GamePassie są dobre i uznane gry. Ale tak w kontekście ostatnich dni i dyskusji, którą wywołało zapowiedzenie Outriders w GP od dnia premiery i której wynikiem też był ten wpis chyba, to w temacie Outriders na wykopie nie wypowiadał się prawie nikt.

Jedyny wpis jaki widziałem na temat Outriders (przed zapowiedzią) to ten:
https://www.wykop.pl/wpis/55859399/ale-epicki-przerywnik-filmowy-leci-preorder-na-kaz/
I jak z ciekawości sobie sprawdziłem wpisy na tagu #outriders, który nawet istnieje, to opinie o grze były raczej przeciętne.
Więc tak, rzeczywiście „Soniarzom” nie podoba się gra, bo weszła do GamePassa i to jest powód. Wcale powodem nie jest to, że to po prostu przeciętna gra, przynajmniej patrząc po opiniach ludzi, którzy grali w demo ¯_(ツ)_/¯
#ps4 #ps5 #xbox #xboxone